Asunto Oy Repsikka on kaunis ja viihtyisällä pihapiirillä oleva taloyhtiö, joka on valmistunut vuonna 1978 Seinäjoen Upan asuinalueelle. Taloyhtiön sijainti on loistava, vieressä Sahalammen uimaranta ja keskustaan vain noin 1,5km. Taloyhtiö sijaitsee omalla tontilla kadun päässä ja lämmitysmuotona on kaukolämpö. Taloyhtiöön tehty viime vuosina käyttövesiputkisaneeraus ja parveke/julkisivu saneeraus.
Nyt myyntiin vapautui 96m2 asunto. Asunnon sisätilat on hyvässä kunnossa, pesuhuone ja sauna on remontoitu 2014v. ja keittiön kalusteet 2018v. Asunnolla viihtyisä ja suojaisia takapiha ja oma ulkovarasto sijaitsee sisäänkäynnin yhteydessä.
Soita tai meilaa ja sovitaan esittely tähän ihastuttavaan kotiin.
Esittelyt ja myynti: Antti Koivuluoma 050 300 2943 / antti.koivuluoma@aninkainen.fi
Me olemme Aninkainen Kiinteistönvälitys ja meiltä on saanut asiantuntevaa palvelua jo vuodesta 1964
Aninkainen Kiinteistönvälityksen Seinäjoen konttori avattu vuonna 2017. Soita tai meilaa ja ota sinäkin meidät töihin! seinajoki@aninkainen.fi / 029 3700 260

Kiinnostuitko?
Aninkainen Seinäjoki |ARO Kiinteistöt Oy