Kotka

Kiitos että valitsit alueesi parhaat välittäjät.

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ TÄSTÄ

aninkainen.fi Kotka /
Kotkan Kiinteistökeskus Oy
Keskuskatu 25, 48100 Kotka
Toimiston aukioloajat ma-to 9.30-15.30 ja pe 9.30-15.00
Päivystys 044 300 4440
Y-tunnus 1871872-3

Ari Nuutinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Toimitilat, 
julkinen kaupanvahvistaja

044 074 7100
ari.nuutinen@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Markku Lauronen

Kiinteistönvälittäjä, LKV,
Toimitilat

044 529 6000
markku.lauronen@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Ilkka Rämä

Liiketilat, Toimitilat


044 716 0160
ilkka.rama@aninkainen.fi

Emmi Mannonen

ASO –asunnot, Vuokraus


050 555 0622
emmi.mannonen@aninkainen.fi

Tiina Lustig

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Myyntipäällikkö

044 747 1021
tiina.lustig@aninkainen.fi

Tiina Liikanen

Kiinteistönvälittäjä, LKV


0400 655 232
tiina.liikanen@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Maija Temmes

Myyntineuvottelija


044 747 1022
maija.temmes@aninkainen.fi

Merike Saar

Myyntineuvottelija


044 290 7519
merike.saar@aninkainen.fi

Milla Hannikainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV,
Markkinointikoordinaattori

044 750 0115
milla.hannikainen@aninkainen.fi

Ota meihin yhteyttä

MyymässäVuokraamassaOstamassaMuu asia

Nimi (*)

Puhelinnumero (*)

Osoite

Postinumero ja toimipaikka

Sähköpostiosoite

Vapaa viesti