Turku

Kiitos että valitsit alueesi parhaat välittäjät.

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ TÄSTÄ

aninkainen.fi Turku
Aninkaisten Kiinteistövälitys Oy
Ratapihankatu 53 C, 4.krs, 20100 Turku
Puhelin 02 282 7777
Toimiston aukioloaika
ma-to 9.30-16.30 ja pe 9.30-15
SKVL Jäsenyritys
y-tunnus 0197403-4

Rikumatti Levomäki

CEO, Toimitusjohtaja


050 554 7565
rikumatti.levomaki@aninkainen.fi

Timo Moilanen

COO,
Liiketoimintajohtaja

0500 479 920
timo.moilanen@aninkainen.fi

Jethro Rostedt

Kiinteistönvälittäjä,
LKV

040 738 3420
jethro.rostedt@aninkainen.fi

Jussi Hyrkäs

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

050 505 3665
jussi.hyrkas@aninkainen.fi

Milla Puolamäki

Markkinointipäällikkö


0400 481 140
milla.puolamaki@aninkainen.fi

Kasperi Savolainen

Palvelupäällikkö, Kiinteistönvälittäjä,
LKV, LVV, KiAT

040 840 4414
kasperi.savolainen@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Joonas Laitinen

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, LVV, Kaupanvahvistaja

050 382 5145
joonas.laitinen@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Tarja Lintula-Hyrkäs

Myyntineuvottelija, KiAT


050 320 6080
tarja.lintula-hyrkas@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Eija Herttuainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV,
KiAT

050 324 5676
eija.herttuainen@aninkainen.fi   

Lue lisää minusta

Sanna Havia

Kiinteistönvälittäjä, LKV,
KiAT

040 760 3064
sanna.havia@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Marjo Lehtinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT,
LVV

050 463 8628
marjo.lehtinen@aninkainen.fi

Petri Täckman

Kiinteistönvälittäjä,
LKV

040 969 6168
petri.tackman@aninkainen.fi

Piia Lipponen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, LVV, Kaupanvahvistaja


045 344 6244
piia.lipponen@aninkainen.fi

aninkainen.fi Turku
Kotina Oy
Ratapihankatu 53 A, 20100 Turku 2krs.
020 755 1390
SKVL Jäsenyritys
y-tunnus 2142588-4

Katja Hurme

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT

040 300 4398
katja.hurme@aninkainen.fi

Sanna-Mari Österman

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä LKV, KiAT

040 300 4392
sanna-mari.osterman@aninkainen.fi

Vincent Kolu

Myyntineuvottelija

040 300 4396
vincent.kolu@aninkainen.fi

Santeri Savola

Myyntineuvottelija

040 300 4391
santeri.savola@aninkainen.fi

Ota meihin yhteyttä

MyymässäVuokraamassaOstamassaMuu asia

Nimi (*)

Puhelinnumero (*)

Osoite

Postinumero ja toimipaikka

Sähköpostiosoite

Vapaa viesti