Turku

Kiitos että valitsit alueesi parhaat välittäjät.

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ TÄSTÄ

aninkainen.fi Turku
Aninkaisten Kiinteistövälitys Oy
Ratapihankatu 53 C, 4.krs, 20100 TurkuPuhelin 02 282 7777
Toimiston aukioloaika
ma-to 9.30-16.30 ja pe 9.30-15
SKVL Jäsenyritys
y-tunnus 0197403-4

Jethro Rostedt

CEO, Kiinteistönvälittäjä,
LKV

040 738 3420
jethro.rostedt@aninkainen.fi

Timo Moilanen

COO,
Liiketoimintajohtaja

0500 479 920
timo.moilanen@aninkainen.fi

Jussi Hyrkäs

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

050 505 3665
jussi.hyrkas@aninkainen.fi

Joonas Laitinen

Ylempi kiinteistönvälittäjä, YKV, LKV, LVV, Kaupanvahvistaja

050 382 5145
joonas.laitinen@aninkainen.fi

Tarja Lintula-Hyrkäs

Myyntineuvottelija, KiAT


050 320 6080
tarja.lintula-hyrkas@aninkainen.fi

Eija Herttuainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV,
KiAT

050 324 5676
eija.herttuainen@aninkainen.fi   

Lue lisää minusta

Sanna Havia

Kiinteistönvälittäjä, LKV,
KiAT

040 760 3064
sanna.havia@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Marjo Lehtinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, LVV


050 4638 628
marjo.lehtinen@aninkainen.fi

Jani-Matti Vuotinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV



050 464 9696
jani-matti.vuotinen@aninkainen.fi

Petri Täckman

Kiinteistönvälittäjä,
LKV


040 9696 168
petri.tackman@aninkainen.fi

Sarianna Palmu

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Certified training for Real Estate Brokers (UAE)

050 412 9770
sarianna.palmu@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Kasperi Savolainen

Kiinteistönvälittäjä,
LKV, LVV, KiAT

040 840 4414
kasperi.savolainen@aninkainen.fi

Tiina Rundelin

Myyntineuvottelija

044 236 4440
tiina.rundelin@aninkainen.fi

Johanna Salonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 407 8843
johanna.salonen@aninkainen.fi

Milla Puolamäki

Markkinointi, AD

0400 481 140
milla.puolamaki@aninkainen.fi

Ota meihin yhteyttä

MyymässäVuokraamassaOstamassaMuu asia

Nimi (*)

Puhelinnumero (*)

Osoite

Postinumero ja toimipaikka

Sähköpostiosoite

Vapaa viesti