Tampere Hakametsä

Kiitos että valitsit alueesi parhaat välittäjät.

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ TÄSTÄ

Aninkainen Tampere Hakametsä | Asuntoplus Oy

Uudenkylänkuja 3, 33530 Tampere
Päivystys 050 550 2913

Toimiston aukioloaika
ma-to 10-16, pe 10-15
Tai sopimuksen mukaan

y-tunnus 2154245-8

Raija Heinonen

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä,
LKV, LVV

040 300 4348
raija.heinonen@aninkainen.fi

Raine Heinonen

Myyntijohtaja

040 300 4335
raine.heinonen@aninkainen.fi

Juha Auvinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 300 4328 
juha.auvinen@aninkainen.fi

Pasi Pohjolainen

Asuntomyyjä

040 300 4325
pasi.pohjolainen@aninkainen.fi

Sirpa Elomaa

Asuntomyyjä, Sisutusstailaaja

044 705 1440
sirpa.elomaa@aninkainen.fi

Matti Heikkinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

040 300 4344
matti.heikkinen@aninkainen.fi

Kari Rauhala

Kiinteistönvälittäjä,
LKV, LVV, Varatuomari

0500 731 626
kari.rauhala@aninkainen.fi

Ota meihin yhteyttä

MyymässäVuokraamassaOstamassaMuu asia

Nimi (*)

Puhelinnumero (*)

Osoite

Postinumero ja toimipaikka

Sähköpostiosoite

Vapaa viesti

[recaptcha]