Raisio

Kiitos että valitsit alueesi parhaat välittäjät.

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ TÄSTÄ

aninkainen.fi Raisio / TaiKa-Kiinteistöt Oy

Tasalanaukio 1, 21200 Raisio
Puhelin 040 840 2979
Toimiston aukioloaika ma-to 9.30-16.30 ja pe 10-15
y-tunnus 2554516-2

Taina Tähtinen

Yrittäjä,
Kiinteistönvälittäjä,
LKV, Kaupanvahvistaja

0500 882 555
taina.tahtinen@aninkainen.fi

Jussi Helander

Aluejohtaja, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT,
Kaupanvahvistaja

050 555 1168
jussi.helander@aninkainen.fi

Toni Myyry

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, Kaupanvahvistaja


040 840 8038
toni.myyry@aninkainen.fi

Sakari Suominen

Myyntineuvottelija


040 840 7275
sakari.suominen@aninkainen.fi

Henrik Haapakoski

Myyntineuvottelija, KiAT


040 840 2725
henrik.haapakoski@aninkainen.fi

Merja Tuomola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Kaupanvahvistaja

0400 911 740
merja.tuomola@aninkainen.fi

Bettina Koskinen

Myyntineuvottelija


050 555 0074
bettina.koskinen@aninkainen.fi  

Ota meihin yhteyttä

MyymässäVuokraamassaOstamassaMuu asia

Nimi (*)

Puhelinnumero (*)

Osoite

Postinumero ja toimipaikka

Sähköpostiosoite

Vapaa viesti