Omakotitalo 202,00 m2 / 317,00 m2
Tämä upea Jämerän kivitalo sijaitsee Virojoella. Laadukkaat materiaalit, isot ikkunat ja hyvin suunniteltu pohjaratkaisu luovat tähän taloon ylellisen ja tyylikkään tunnelman. Maalämmön takia tässä talossa on edulliset asumiskustannukset. Avaran olohuoneen yhteydessä on varaava takka ja työtila, joka on muutettavissa erilliseksi huoneeksi. Keittiössä on kivitasot ja runsaasti laskutasoa sekä extrana löytyy viinikaappi ja tilava ruokailutila. Alakerrasta löytyy 2 makuuhuonetta, iso upea oleskelutila, vaatehuone, kylpyhuone ja iso kodinhoitohuone, jossa on runsaasti kaappitilaa. Tälläistä kodinhoitohuonetta harvemmin näkee. Saunatilat ovat erillisenä tyylikkäänä tilana ja kulku sinne on lasitetun terassin kautta. Lasitetulta terassilta on kulku myös isolle avoparvekkeelle.
Oma n. 8794 m2 piha antaa mahdollisuuden harrastuksille, eläimille, kotipuutarhalle kuin myös lasten leikeille. Asfaltoitu tie tuo pihalle, jossa sijaitsee autokatos kahdelle autolle ja varastotila. Virojoen keskustan palvelut sijaitsevat n. 1 km päässä.
Tähän taloon kannattaa tutustua, näitä on harvoin tarjolla! Varaa oma esittelyaika tiina.lustig@aninkainen.fi tai 044 747 1021

Kiinnostuitko?
Aninkainen Kotka|Kotkan Kiinteistökeskus Oy