Omakotitalo 169,00 m2 / 302,00 m2
Etsitkö isoa omakotitaloa Nousiaisista? Nyt olisi loistava vaihtoehto tarjolla Vuorenpäästä. Tontti rajoittuu metsäalueeseen, joten tällä kiinteistöllä on mukavasti omaa rauhaa.
Tämä 1980 valmistunut talo on rakennettu kahteen kerrokseen ja sitä on 90-luvulla laajennettu.
Ensimmäisessä ns kellarikerroksessa on tilava makuuhuone, työhuone, kylpyhuone, sauna, wc sekä varastotiloja. Kellarikerroksessa on myös pannuhuone ja kaksi autotallia.
Toisessa kerroksessa on varsinaiset oleskelutilat. Olohuoneessa on mukavasti huonekorkeutta, sekä valoa tuomassa kattoikkunat.
Keittiössä mahdut kokkaamaan suuremmallekin porukalle. Makuuhuoneita on yhteensä yläkerrassa neljä kappaletta. Kodin askareita on helpottamassa kodinhoitohuone, jossa myös suihku ja wc. Lisäksi yläkerrassa on oma kylpyhuone makuuhuoneiden yhteydessä, sekä kaksi vaatehuonetta.
Kuntotarkastus kohteelle on tehty valmiiksi. Pyydä raportti välittäjältä.
Varaa pian oma esittelyaikasi kohteelle!
Kohdetta hoitaa Sari Tuominen puh: 044 9750 865, sari.tuominen@aninkainen.fi.

Kiinnostuitko?
Aninkainen Turku Keskusta