Omakotitalo 110,00 m2 / 137,00 m2
*** Soita 040 578 3969 | Sebastian Schildt, niin mennään yhdessä katsomaan – Tervetuloa ihastumaan! ***
Siisti, heti vapaa omakotitalo Pöytyän Auvaisissa, vain 3 kilometriä Auran keskustasta pohjoiseen. Nopeat liikenneyhteydet Tampereen moottoritietä pitkin Turkuun. Oma tasainen tontti 1863 m2 päättyvän tien päässä, tuuhean kuusiaidan suojaamalla rauhallisella pihalla, suuren pellon vieressä. Turvallinen ja rauhallinen kasvuympäristö lapsille. Kätevä koulukyyti 9-luokalle asti lähtee Matinkujan alusta, vain 100 metriä talolta.
Tämä talo on perusterve ja sen historia on hyvin tiedossa, sillä se ei ole ollut monen omistajan nimissä. Keskikerroksessa on asuintilaa 79 m2 ja yläkerrassa 31 m2. Yläkerran huonekorkeus on noin 191 cm. Talossa on myös kellari, jossa on tekninen tila ja varasto. Talossa on keskuslämmitys ja vesikiertoinen lämmönjako, josta on pidetty hyvää huolta ja huollettu säännöllisesti. Jos haluat, niin keskuslämmitys on myös helppo vaihtaa muuhun lämmitysmuotoon – esimerkiksi ilma-vesilämpöpumppuun saat 4000 euron tuen valtiolta. Keittiön puuhella on käytössä ja olohuoneessa oleva ilmalämpöpumppu lämmittää ja viilentää koko alakertaa tehokkaasti.
Talo kaipaa sisätilojen pintaremontin loppuun saattamista. Tänne pääset remontoimaan ja muuttamaan vaikka heti, tervetuloa tutustumaan ja ihastumaan!
Esittelyt ja lisätiedot parhaiten suoraan Aninkainen Kupittaa & Lieto:
040 578 3969 | Sebastian Schildt, tj., LKV, LVV, KiAT, KTM, kaupanvahvistaja
Haluatko maksuttoman hinta-arvion omasta kodistasi ja samalla hyvän erikoistarjouksen välityspalkkiosta? Soita suoraan 040 578 3969 | Sebastian Schildt, niin tehdään unelmistasi yhdessä totta – joustavasti kaikkialla Varsinais-Suomessa!

Kiinnostuitko?
Aninkainen Turku Kupittaa