Omakotitalo 95,00 m2 / 110,00 m2
Tervetuloa tutustumaan tähän upeaan pian valmistuvaan kotiin!
Kohteen kuvat ovat aiemmin valmistuneesta kohteesta ja ovat näin ollen vain suuntaa antavia. Pohjaratkaisu on sama, mutta materiaalit eivät täysin vastaa kauppaan kuuluvaa varustusta. Nyt myytävä talo on 1-tasoinen ja kuvissa oleva 1,5 kerroksinen.
Erittäin toimivasti ja tehokkaasti käytetyt neliöt tässä upeassa valmistuvassa omakotitalossa Liedon uudisalueella Nuolemon Talviniityssä.
Talo sijaitsee tasaisella vuokratontilla. Sisään astuessa eteinen avautuu olohuoneeseen, jossa on isot ikkunat ja kulku terassille. Olohuone jatkuu avokeittiöön. Keittiöstä on kulku kodinhoitohuoneeseen, jossa on myös oma uloskäynti. Täältä vielä kulku vessaan sekä saunaosastolle. Talossa on kolme tilavaa makuuhuonetta, jossa kahdessa on kaapistot ja yhdessä vaatehuone. Eteisessä hyvin säilytystilaa sekä toinen wc.
Talo perustettu tukevasti teräspaaluille, jotka on lyöty kovaan maahan. Lämmityksestä huolehtii poistoilmalämpöpumppu ja huonekohtaisesti säädettävissä oleva vesikiertoinen lattialämmitys kaukosäätimellä. Mahdollisuus ostaa aurinkopaneelit katolle. Talo myydään täysin valmiina, sekä sähkö-, vesi- ja viemäriliittymät kuuluvat hintaan.
Turun kauppatorille ajat täältä omalla autolla vain n. 20 min. Lasten leikkipuistoon on 100 metriä, Kisakallion päiväkoti on n. 1,6 km päässä ja Jokilaakson alakouluun on n. 2,6 km turvallinen pyöräilymatka.
Myynti ja esittelyt:
Moona Renvall
040 3004391 tai [email protected]

Kiinnostuitko?
Aninkainen Turku | Aninkaisten Kiinteistövälitys Oy