Harmoninen, kaunis ja ajaton kuvaa tämän kodin kaunista tunnelmaa ja vaaleaa värimaailmaa.
Kaikki pinnat remontoitu kahden vuoden aikana ja mikä parasta asunto sijaitsee päädyssä ja lämmityksen taloyhtiössä hoitaa energiatehokas maalämpö. Kesällä ei myöskään tarvitse kärsiä lämmöstä, koska asuntoon on asennettu viilentävä ilmalämpöpumppu.
Sisustusratkaisut ovat vaaleita ja tyylikkäitä, lattiamateriaaliksi on valikoitunut kestävä ja laadukas laminaatti.
Pohjaratkaisu on toimiva ja nykyaikainen, olohuoneesta on kulku aidatulle takapihalle, jossa on terassi ja hiukan myös omaa nurmipihaa. Täällä voit katseilta suojassa nauttia auringosta ja sen lämmöstä.
Tilava ja toimiva kph:n ja wc:n yhdistelmä, jossa pyykinpesukoneelle ja kuivausrummulle on luonnollisesti oma paikkansa.
Saunassa on sähkökiuas ja löytyy myös ikkuna.
Kodin makuuhuoneessa on vaatehuone ja eteisestä löytyy reilusti kaappitilaa, sekä kodin ulkopuolelta löytyy ulkovarasto sekä huoltorakennuksessa myös lämmin varasto.
Asunto Oy Kaarinan Verkapatruuna on rakennettu v. 1998. Yhtiö sijaitsee omalla 5863m2 tontilla ja asuntoja yhtiössä on yhteensä 15kpl.
Myynti ja esittelyt:
Katja Hurme
katja.hurme@aninkainen.fi
0403004398
Otathan seurantaasi minun IG ja FB
IG: @kiinteistonvalittajakatja
FB: Kiinteistönvälittäjä Katja Hurme LKV
Mikäli kaipaatte apua nykyisen kodin myymisen kanssa, tulen mielelläni kutsusta mukaan kaikkiin kodinvaihtosuunnitelmiinne. Olen koulutettu, kokenut ja aktiivinen välittäjä kaikissa asuntoasioissa. Seuraathan minua myös Instagramissa @kiinteistonvalittajakatja ja Facebookissa Kiinteistönvälittäjä Katja Hurme LKV
niin saat tietoosi uusimmat kohteeni ja muutakin tietoa.
Arviokäynti myyntiä varten on maksuton.

Kiinnostuitko?
Aninkainen Turku Portsa | Kotina Oy