Helsinki

Kiitos että valitsit alueesi parhaat välittäjät.

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ TÄSTÄ

aninkainen.fi Helsinki
Aninkaisten Kiinteistövälitys Oy

Niittyläntie 5, 00620 Helsinki
Puhelin 050 3467062
Toimiston aukioloaika
ma-to 9.30-16.30 ja pe 9.30-15.00
SKVL Jäsenyritys
y-tunnus 0197403-4

Riitta-Liisa Korimo

Myyntijohtaja,
LKV, YKV

045 664 6088
riitta-liisa.korimo@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Juha Koiranen

Kiinteistönvälittäjä,
LKV

0400 920 289
juha.koiranen@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Jessi-Juulia Kuisma

Myyntineuvottelija, KED, YAT, Visuaalinen markkinoija

050 366 3335
jessi-juulia.kuisma@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Jani Sanevuori

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 361 4814
jani.sanevuori@aninkainen.fi

Kirsi Kilpeläinen

Myyntineuvottelija, KiAT

040 153 2392
kirsi.kilpelainen@aninkainen.fi

Lue lisää minusta

Katriina Kuusisto

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

040 505 3634
katriina.kuusisto@aninkainen.fi

Tanja Nurmi

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja

040 509 2579
tanja.nurmi@aninkainen.fi

Ota meihin yhteyttä

MyymässäVuokraamassaOstamassaMuu asia

Nimi (*)

Puhelinnumero (*)

Osoite

Postinumero ja toimipaikka

Sähköpostiosoite

Vapaa viesti