aninkainen.fi Helsinki

Aninkaisten Kiinteistövälitys Oy
Läkkisepänkuja 6, 00620 Helsinki
Puhelin 050 346 7062
Toimiston aukioloaika ma-to 9.30-16.30 ja pe 9.30-15.00
SKVL Jäsenyritys
y-tunnus 0197403-4

www_pori

Me puhumme kokemuksesta – Luotettava kumppani jo vuodesta 1964.

Aninkainen.fi on vuonna 1964 perustettu yksityinen kiinteistönvälitysketju sekä yksi alan suurimmista toimijoista. Toimimme valtakunnallisesti asuntojen, kiinteistöjen sekä toimitilojen välittäjinä. Palvelemme kuluttaja-, yritys- sekä sijoittaja-asiakkaita yli 50 vuoden kokemuksella ja ammattitaidolla.

9320914837_5d24ce5628_o

Laajennamme toimintaamme pääkaupunkiseudulla ja rekrytoimme huipputekijöitä.
Haemme viittä kokenutta huippuvälittäjää Helsingin toimistoon.
Jos olet kiinteistönvälitysalan ammattilainen, omaat luontaisen ”myyntimies” -asenteen, haluat menestyä ja tehdä kauppaa, niin olet haluamamme henkilö. Lue lisää: aninkainen.fi/rekry

© 2016 Nina Mönkkönen +358504633473, all rights reserved

Tiesitkö, että meillä on edelleen perinteisesti toimiva asiakaspalvelu.
Ota meihin yhteyttä, mistä tahansa mieltäsi askarruttavasta asuntoasiasta.

yrittaja

Kiinteistövälitystoiminnassa valtaosalla on käytettävissään samat lähteet, eli suurille arvioeroille ei ole perustetta. On aina asiakkaan oikeus haastaa ja vaatia ammattilaiselta laaja-alaista näkemystä… Lue lisää tästä

Laadukasta asunnonvälitystä.

tuukka_halme

Tuukka Halme

Myyntipäällikkö, Kiinteistönvälittäjä,
LKV

Puhelin 040 719 2220
tuukka.halme@aninkainen.fi

merja_r

Merja Rönkkö

Kiinteistönvälittäjä,
LKV

Puhelin 050 360 8290
merja.ronkko@aninkainen.fi

juha_koiranen

Juha Koiranen

Kiinteistönvälittäjä,LKV

Puhelin 0400 920 289
juha.koiranen@aninkainen.fi

Tiina

Tiina Kähkönen

Myyntineuvottelija

Puhelin 050 355 1507
tiina.kahkonen@aninkainen.fi

jessi_juulia

Jessi-Juulia Kuisma

Myyntineuvottelija, KED, YAT,
Visuaalinen markkinoija

Puhelin 050 366 3335
jessi-juulia.kuisma@aninkainen.fi

janne_lehtola

Janne Lehtola

Myyntineuvottelija

Puhelin 050 564 7876

janne.lehtola@aninkainen.fi

Mika_Huttunen

Mika Huttunen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

Puhelin 040 554 9115
mika.huttunen@aninkainen.fi

aninkainen.fi kiinteistönvälitys

Miikka Susi

Myyntineuvottelija

Puhelin 040 5755 845

miikka.susi@aninkainen.fi

Ota meihin yhteyttä.